O kancelarii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Wojciechowski świadczy kompleksowe usługi prawne.

Kancelaria  mieści się w Bartoszycach (adwokat Bartoszyce) i Ostródzie (adwokat Ostróda). Obszar działalności Kancelarii obejmuje ponadto takie miasta jak Olsztyn, Dobre Miasto, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Kętrzyn, Giżycko, Elbląg, Iława, Szczytno, Nidzica, Morąg oraz Nowe Miasto Lubawskie, jednakże podejmujemy się udzielania pomocy prawnej na terenie całego kraju w zależności od indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dzięki dużemu doświadczeniu oraz ciągle pogłębianej wiedzy świadczymy kompleksowe usługi prawne na najwyższym poziomie. Każde zagadnienie prawne jest dogłębnie analizowane, co sprawia, że udzielana pomoc prawna charakteryzuje się najwyższą jakością, starannością i profesjonalizmem.

Świadcząc usługi prawne dbamy przede wszystkim o interesy naszych klientów, szukając rozwiązań, które zapewnią im optymalną ochronę prawną, wspierając się przy tym orzecznictwem sądowym i poglądami doktryny. Jednocześnie wysokość wynagrodzenia za świadczone usługi prawne jest ustalana indywidualnie z każdym klientem i dostosowywana do jego możliwości finansowych.


O NASZEJ KANCELARII

Założycielem Kancelarii Adwokackiej jest Adwokat Wojciech Wojciechowski.  Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Wojciechowski mieści się w Bartoszycach i w Ostródzie, jednakże podejmujemy się udzielania pomocy prawnej na terenie całego kraju w zależności od indywidualnych potrzeb klientów, w szczególności na terenie Olsztyna.

DLACZEGO ADWOKAT W. WOJCIECHOWSKI?

Dzięki dużemu doświadczeniu oraz ciągle pogłębianej wiedzy Nasza Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na najwyższym poziomie. Każde zagadnienie prawne analizowane jest bardzo szczegółowo, co sprawia, że udzielana pomoc prawna charakteryzuje się najwyższą jakością, starannością i profesjonalizmem.

 

 

ZAKRES USŁUG

Oferta Naszej Kancelarii Adwokackiej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych (osób fizycznych), jak również do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą (zarówno przedsiębiorców jednoosobowych, jak i spółek prawa handlowego) i obejmuje wszechstronną pomoc prawną w każdej sprawie.