PRAWO KARNE SKARBOWE

W zakresie prawa karnego skarbowego Nasza Kancelaria świadczy usługi prawne, polegające na obronie podejrzanych i oskarżonych w sprawach o przestępstwa skarbowe i wykroczenia skarbowe, w szczególności:

  • sporządzanie pism procesowych, w tym zażaleń, apelacji, kasacji, wniosków o uchylenie i zmianę środków zapobiegawczych (np. tymczasowe aresztowanie,zatrzymanie, dozór Policji, zakaz opuszczania kraju, poręczenie majątkowe),
  • udział w czynnościach procesowych, w tym w przesłuchaniach z udziałem stron, przesłuchaniach świadków, 
  • udział w rozprawach i posiedzeniach sądowych.

Przestępstwa skarbowe i wykroczenia skarbowe obejmują m. in. oszustwo podatkowe, niepłacenie podatków, nieoznaczenie znakami akcyzy, podrabianie i przerabianie znaków akcyzy, przemyt celny, oszustwo celne, wyłudzenie Vat-u, urządzanie lub prowadzenie gier i zakładów bez zezwolenia nielegalna loteria, uczestnictwo w nielegalnej grze lub zakładzie.


O KANCELARII

Założycielem Kancelarii Adwokackiej jest Adwokat Wojciech Wojciechowski.  Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Wojciechowski mieści się w Bartoszycach i w Ostródzie, jednakże podejmujemy się udzielania pomocy prawnej na terenie całego kraju w zależności od indywidualnych potrzeb klientów, w szczególności na terenie Olsztyna.

DLACZEGO ADWOKAT W. WOJCIECHOWSKI?

Dzięki dużemu doświadczeniu oraz ciągle pogłębianej wiedzy Nasza Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na najwyższym poziomie. Każde zagadnienie prawne analizowane jest bardzo szczegółowo, co sprawia, że udzielana pomoc prawna charakteryzuje się najwyższą jakością, starannością i profesjonalizmem.

 

 

ZAKRES USŁUG

Oferta Naszej Kancelarii Adwokackiej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych (osób fizycznych), jak również do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą (zarówno przedsiębiorców jednoosobowych, jak i spółek prawa handlowego) i obejmuje wszechstronną pomoc prawną w każdej sprawie.