PRAWO SPADKOWE

W zakresie prawa spadkowego Nasza Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne, w szczególności w następujących sprawach o:

  • stwierdzenie nabycia spadku na podstawie ustawy i testamentu,
  • uznanie spadkobiercy za niegodnego,
  • wykonanie zapisów i poleceń testamentowych,
  • dział spadku,
  • zachowek.

Ponadto Kancelaria zapewnia szerokie doradztwo prawne związane z problematyką przyjęcia i odrzucenia spadku oraz długów spadkowych.


O KANCELARII

Założycielem Kancelarii Adwokackiej jest Adwokat Wojciech Wojciechowski.  Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Wojciechowski mieści się w Bartoszycach i w Ostródzie, jednakże podejmujemy się udzielania pomocy prawnej na terenie całego kraju w zależności od indywidualnych potrzeb klientów, w szczególności na terenie Olsztyna.

DLACZEGO ADWOKAT W. WOJCIECHOWSKI?

Dzięki dużemu doświadczeniu oraz ciągle pogłębianej wiedzy Nasza Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na najwyższym poziomie. Każde zagadnienie prawne analizowane jest bardzo szczegółowo, co sprawia, że udzielana pomoc prawna charakteryzuje się najwyższą jakością, starannością i profesjonalizmem.

 

 

ZAKRES USŁUG

Oferta Naszej Kancelarii Adwokackiej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych (osób fizycznych), jak również do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą (zarówno przedsiębiorców jednoosobowych, jak i spółek prawa handlowego) i obejmuje wszechstronną pomoc prawną w każdej sprawie.