Zakres usług

Oferta Kancelarii Adwokackiej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych (osób fizycznych), jak również do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą (zarówno przedsiębiorców jednoosobowych, jak i spółek prawa cywilnego oraz handlowego). Kancelaria zapewnia również stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. 

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi obejmujące wszechstronną pomoc prawną w każdej dziedzinie prawa i na każdym etapie sprawy, zarówno w postępowaniu przedsądowym, jak i przed wszelkimi sądami, organami wymiaru sprawiedliwości oraz organami administracji publicznej, we wszystkich instancjach, w tym w szczególności: udzielanie porad prawnych, sporządzanie umów, opinii prawnych oraz pism procesowych, jak również reprezentowanie klientów w toku każdego postępowania.

Pomoc prawna, której udzielamy obejmuje między innymi: sprawy karne, cywilne, rodzinne (w szczególności rozwody, alimenty i opieka nad dziećmi), spadkowe, odszkodowawcze, z zakresu prawa pracy, jak również gospodarcze, a także administracyjne i egzekucyjne.

Szczegółowy opis każdego rodzaju spraw, którymi zajmuje się  Kancelaria, znajduje się w poszczególnych zakładkach "Obszary działalności".


O NASZEJ KANCELARII

Założycielem Kancelarii Adwokackiej jest Adwokat Wojciech Wojciechowski.  Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Wojciechowski mieści się w Bartoszycach i w Ostródzie, jednakże podejmujemy się udzielania pomocy prawnej na terenie całego kraju w zależności od indywidualnych potrzeb klientów, w szczególności na terenie Olsztyna.

DLACZEGO ADWOKAT W. WOJCIECHOWSKI?

Dzięki dużemu doświadczeniu oraz ciągle pogłębianej wiedzy Nasza Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na najwyższym poziomie. Każde zagadnienie prawne analizowane jest bardzo szczegółowo, co sprawia, że udzielana pomoc prawna charakteryzuje się najwyższą jakością, starannością i profesjonalizmem.

 

 

ZAKRES USŁUG

Oferta Naszej Kancelarii Adwokackiej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych (osób fizycznych), jak również do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą (zarówno przedsiębiorców jednoosobowych, jak i spółek prawa handlowego) i obejmuje wszechstronną pomoc prawną w każdej sprawie.