Zespół

Kancelaria została założona przez Adwokata Wojciecha Wojciechowskiego.

Adwokat Wojciech Wojciechowski tel. 536252520 absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Tytuł magistra uzyskał na kierunku Prawo, otrzymując dyplom ukończenia studiów z wynikiem bardzo dobrym. Następnie złożył egzamin wstępny na aplikację adwokacką, którą odbywał przy Izbie Adwokackiej w Olsztynie. Podczas aplikacji adwokackiej zdobył bogate i wszechstronne doświadczenie zawodowe odbywając praktykę w indywidualnej kancelarii u swojego patrona, jak również w Sądzie Rejonowym i Okręgowym w Olsztynie oraz w Prokuraturze Rejonowej i Okręgowej w Olsztynie. Aplikację adwokacką ukończył w Izbie Adwokackiej w Olsztynie i złożył egzamin adwokacki w Białymstoku, uzyskując tytuł zawodowy adwokata. Pozostaje członkiem Izby Adwokackiej w Olsztynie od 2011 r. Głównym obszarem jego zainteresowania jest prawo karne, prawo cywilne, w tym zwłaszcza sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie, jak również prawo rodzinne, w tym w szczególności sprawy o rozwód, separację, alimenty, władzę rodzicielską oraz kontakty z dziećmi, opiekę nad dziećmi, a także sprawy o podział majątku wspólnego byłych małżonków po ustaniu wspólności majątkowej małżeńskiej. Adwokat Wojciech Wojciechowski specjalizuje się także w sprawach z zakresu prawa pracy. Niemniej jednak działalność Kancelarii obejmuje także inne dziedziny prawa.


O NASZEJ KANCELARII

Założycielem Kancelarii Adwokackiej jest Adwokat Wojciech Wojciechowski.  Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Wojciechowski mieści się w Bartoszycach i w Ostródzie, jednakże podejmujemy się udzielania pomocy prawnej na terenie całego kraju w zależności od indywidualnych potrzeb klientów, w szczególności na terenie Olsztyna.

DLACZEGO ADWOKAT W. WOJCIECHOWSKI?

Dzięki dużemu doświadczeniu oraz ciągle pogłębianej wiedzy Nasza Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na najwyższym poziomie. Każde zagadnienie prawne analizowane jest bardzo szczegółowo, co sprawia, że udzielana pomoc prawna charakteryzuje się najwyższą jakością, starannością i profesjonalizmem.

 

 

ZAKRES USŁUG

Oferta Naszej Kancelarii Adwokackiej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych (osób fizycznych), jak również do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą (zarówno przedsiębiorców jednoosobowych, jak i spółek prawa handlowego) i obejmuje wszechstronną pomoc prawną w każdej sprawie.